Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Zagórnik – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala ogrzewana Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Zagórnik + 24 km)

6 500 zł250 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 250m 2 położoną na obrzeżach miasta. W skład lokalu wchodzi powierzchnia magazynowa oraz biuro, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Klecza Górna

Klecza Górna(Zagórnik + 13 km)

673 zł51 m² 13,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Klecza Górna woj. Małopolskim, powiecie wadowickim.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała(Zagórnik + 24 km)

3 942 zł438 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum rampa rozładowcza Proponuję do wynajęcia halę o powierzchni 438m 2 położoną na drugim piętrze nieopodal Centrum. Komunikacja na halę odbywa się poprzez klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Żywiec

Żywiec(Zagórnik + 22 km)

3 900 000 zł1 300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do sprzedania prosperujący Ośrodek Wypoczynkowy w Korbielowie. Powierzchnia budynku: 1300 m2 Powierzchnia działki: 32 a 37 pokoi Pokoje z łazienkami Sala konsumpcyjna Sala dydaktyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Zagórnik + 24 km)

12 000 zł409 m² 29,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, hałcnów Proponuje do wynajęcia część obiektu o łącznej powierzchni 409m 2 położony na obrzeżach miasta. Składa się w poziomie parteru z hali 267m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Zagórnik + 24 km)

5 000 zł400 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt przy trasie S1 bielsko-biała -żywiec Najem krótkoterminowy. Hala magazynowa. Proponuję do wynajęcia część wolnostojącego obiektu o łącznej powierzchni 400m 2 położony w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wadowice

Wadowice(Zagórnik + 10 km)

6 000 zł360 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia budynek dwukondygnacyjny handlowo produkcyjno - magazynowy o łącznej pow. 360 mkw murowany, ocieplony kryty blachą, posadowiony na działce o pow. ok.7 ar. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała(Zagórnik + 24 km)

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ok. 8500 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym w Bielsku-Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, jest dostosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Zagórnik + 24 km)

2 765 zł230,40 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, hałcnów Proponuję do wynajęcia zabudowaną wiatę konstrukcji stalowej docieploną płytą warstwową o łącznej powierzchni 230,4m 2 położoną na terenie zamkniętego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Sempołowskiej

Centrum,Bielsko-Biała(Zagórnik + 24 km)

999 000 zł78,80 m² 12 677,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:247 m²

Zarabiaj ponad 78 tysięcy rocznie! Zainwestuj w nieruchomość, która od pierwszego dnia zarabia na siebie. Na sprzedaż budynek mieszkalny zlokalizowany w centrum Bielska-Białej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Zagórnik

Zagórnik,małopolskie

2 300 zł200 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia na produkcję ( nieuciążliwą) wraz z zapleczem socjalnym. Lokal był odebrany przez sanepid. Ogólna powierzchnia z zapleczem wynosi 200m2. Cena najmu 2300 zł. netto.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij